Hotelové kartové systémy, dveřní kliky, okenní kliky
Kamerový systém HV16


Komponentový Multiplexer systém HV 16

- Pro širší využití si můžete vybrat s řady produktů, které jsou určeny pro uži­vatelem upravitelné pozorování domových bloků.

- Jeden systém HV16 může pracovat až s 16 kamerami a barevnými či černo­bílými komponenty. Tyto produkty jsou navrženy pro vytvoření efektivního bezpečnostního systému, který by nejlépe odpovídal Vašim potřebám a jsou plně kompatibilní se všemi produkty.

- Zde naleznete kamery, které splývají se svým okolím, pro nenápadné sledování v interiéru a také kamery určené do exteriéru, které jsou připraveny odolávat náročným podmínkám.

- Tento Multiplexer Vám nabízí pokročilý nástroj pro vyhledávání, tak abyste co nejrychleji nalezli události nahrané na standardním VCR či DVR.

- Systém HV16 poskytuje největší flexibilitu v CCTV systémech.

- Stejně jako u všech systémů Onity je i u tohoto produktu garantováno poskyt­nutí kvalitního celosvětového servisu včetně místní podpory.

- Všechny uvedené produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby plně vyhověli Vaším nárokům a potřebám Vašeho objektu co do velikosti a rozsahu.DOPORUČUJEME: dveřní kování | posuvné kování | profesní oblečení | godense - tvorba web stránek
Copyright © 2006 - 2019 Entry Systems, s.r.o.